ПРОЦЕС ВИДАЛЕННЯ ЗУБА :показання та післяопераційний догляд.

Процес видалення зуба – лякаюче явище для переважної більшості людей. Багато пацієнтів згодні на все, аби зберегти Рiдний зуб і не зазнавати такого роду Маніпуляцій з боку лікаря. Однак бувають випадки, коли видалення зуба, цей крайній захід, просто необхідний для забезпечення комфорту подальшого життя пацієнта. Кваліфікований фахівець підбирає всі способи лікування зубів, і Тiльки після того, як він переконається, що іншого виходу немає, повідомляє хворому неприємна звістка. На щастя, сучасні методи та препарати для знеболювання дозволяють зробити процес видалення зуба мінімально дискомфортним.

У яких випадках зуб можуть видалити?

  1. Періодонтит хронічного характеру або ГОСТРА гнійна форма цього захворювання, при якій спостерігається непрохідність каналів коріння, а резекцiя кореневої верхівки або реплантація не є можливою.
  2. Запальні процеси в кістці та періодонті. 3. Остеомієліти щелеп у гострій формі.
  3. При невралгії трійчастого нерва, що виникла «з вини» зуба.
  4. Якщо при неправильному розташуванні зуба він постійно травмує язик або щоку.
  5. У разі неправильно зростаючих зубів мудрості.
  6. Якщо зуб робить протезування неможливим (поява інфекцій).
  7. У деяких випадках перелом зубів.
  8. В естетичних цілях за бажанням пацієнта.

Незважаючи на дію анестетика, що забезпечує мінімум дискомфорту, потрібно підготуватися до відчуття – воно може бути досить неприємним – значний тиск. Вся справа в тому, що вирвати зуб ndash; не так просто, для цього потрiбнi зусилля. –

Таке трапляється нечасто, але якщо раптом Ви відчуєте біль під час процедури, про це потрібно повідомити лікаря, щоб він скоригував дозу анестетика.

Чого очікувати після процесу видалення зуба, які можливі ускладнення?

Кровотеча – цілком нормальне явище після процесу видалення зуба. Зупиняють Його простим способом – ватним тампоном, який змінюють приблизно раз на годину (залежно від інтенсивності кровотечі). Після припинення перебігу крові з рани на місці видалення формується потік крові, що сприяє процесу загоєння. З лікарем зв’язатися необхідно, якщо після кількох годин кровотеча не ослабне.

Як доглядати місце видалення зуба?

  1. Жодної їжі та/або куріння протягом 2-4 годин після операції.
  2. Акуратна ванночка (половинка чайної ложечки на склянку прохолодної води).
  3. Уникнення гарячих напоїв протягом кількох днів.
  1. У перші години після операції – вплив льодом (по 5 хвилин). Лід прикладається до щоки, має бути загорнутий у тканину.
  2. Ніякого алкоголю на добу.

Більш конкретні та розширені рекомендації Вам дасть фахівець після проведення процедури видалення зуба, виходячи з певного випадку, можливих призначених антибіотиків та засобів знеболювальної дії.

Ультразвукове чищення зубів

Ультразвукове чищення зубів – один із найбільш безпечних та дбайливих способів очищення зубів. Усуває пігментацію, зубний камінь та наліт. За допомогою звукової хвилі потрібної частоти та амплітуди стоматолог видаляє всі забруднення, а також позбавляє пацієнта від бактерій, що скупчилися в ротовій порожнині.Особливості процедури Час упорядковувати зуби У питаннях здоров’я не варто тягнути до останнього. Записуйтесь на прийом у стоматологічну клініку…

Read more

Догляд за зубами в домашніх умовах

Базовий догляд (догляд за зубами в домашніх умовах) Звичайно встановити брекети або вініри Ви зможете виключно В стоматологічному кріслі. Але це не означає, що домашній догляд за зубами не вiдiграє жодної ролі при створенні ідеальної посмішки. Дуже важливо підібрати правильну зубну щітку – не надто жорстку, не надто об’ємну, бажано на довгій гнучкій ручці. Зубну щітку необхідно міняти раз на…

Read more

Telegram
Viber
Viber
Telegram