Імпланталогія

Дентальна імплантологія – це розділ хірургічної стоматології, що вивчає можливості застосування конструкцій зі штучних матеріалів (металів, кераміки, скла та ін.) для відновлення втрачених зубів.

Дентальна імплантація кардинально змінила традиційні підходи до лікування, покращивши результативність та підвищуючи якість протезування.

Чи потрібна підготовка до імплантації?

Обов’язково. До операції стоматологу потрібно усунути всі сторонні тіла з ясен і кісток ротової порожнини (підтримуючі механізми, такі як дріт, шурупи та інше).

Якщо хворий має ускладнення ясна, має несприятливі властивості прикріплення м’язової тканини, що у результаті призводить до зменшення вільного простору, і навіть є порушення прикусу, всі ці параметри обов’язково враховуються під час проходження лікування.

Крім того, потрібно вилікувати всі захворювання ротової порожнини.

Які бувають імплантати?

За формою ці штучні структури можна розподілити на чотири типи:

  • Чрезкісні імплантати (скоби), які проходять крізь кістку пацієнта;
  • Піднадкостичні імпланати, які встановлюють над кісткою;
  • внутрішньокісткові імплантати;
  • Епітеліальні імплантати, які розташовують у м’яких тканинах.

Також розрізняють імплантати за матеріалом виробництва. Як правило, матеріал, з якого створюються дентальні та кісткові імплантати, не повинен відторгатися організмом.

Чому саме імплантація?

Імплантація дозволяє досягати майже повного відновлення функції, естетики, порівнянної із природними зубами. Відчуваються такі конструкції, як свої природні зуби і тому не помічаються пацієнтом. Подібне відновлення не допускає атрофії кісткової тканини і дозволяє уникати, порівняно з мостоподібним протезом, депульпування зубів.

Красива посмішка та здорові зуби – це можливо!

Запишіться прямо зараз!

Заповніть поля, а наш адміністратор зв'яжеться з Вами, уточнить деталі та запропонує оптимальний варіант.

    Telegram
    Viber
    Viber
    Telegram